Fillimi
     Humor
     Videoklipe
     => 2 PO 2
     => Adelina Berisha
     => Adelina Ismajli
     => Adelina Thaqi
     => Adem Rama..
     => Adrian Gaxha
     => Aferita Dema.
     => Afrim Muqiqi
     => Altuna Sejdiu
     => Alban Sken..
     => Alketa Vejsiu
     => Antigona Rrus.
     => Antigona Sejd
     => Arta Bajrami
     => Aurora
     => Bertan Asllani
     => Big Mama
     => Bleona Qereti
     => Blero
     => Ciljeta Xhigalla
     => Duli
     => Dj- Blund
     => Edona Llalloshi
     => Elita 5
     => Elvana Gjata
     => Ermali
     => Etno Engjujt
     => Genta
     => Gili
     => Gjyste Vulaj
     => Gresa Behluli
     => Hana Band
     => Hekuran Kra..
     => Ilir Shaqirir
     => Jehona Sopi
     => Kaltrina Selimi
     => Labi
     => Leonora Jakupi
     => Leonora Polos.
     => Lori
     => Mad Lion
     => Mahmut Ferati
     => Meda
     => Mentor Kurtishi
     => Mihrije Braha
     => Mimoza Must.
     => Motrat Musta.
     => Nexhat Osmani
     => Nora Istrefi
     => NRG Band
     => Poni
     => Remzije Osma.
     => Rozani Radi
     => Shkurte Fejza
     => Shpat Kasapi
     => Shyhrete Behl.
     => Sinan Vllasaliu
     => Sinan Hoxa
     => Smajl Puraj
     => Shaqir Cerva.
     => Soni
     => Teuta Selimi
     => Tingulli -3nt
     => Vesa Luma
     => Violet Kukaj
     => West Side Fa.
     => W.N.C
     => Zanfina Ismajli
     Muzikë
     Fetare
     TV Shqip
     Filma
     Radio Live
     Remixes
     Tekse Këngësh
     Titel der neuen Seite
     Titder neuen Seite

DSL Speedtest
Rd Drenica


Fillimi - VideoklipeNë qofte se keni problem dhe nuk mund ti shikoni Video Klipet atëherë mesiguri nuk e keni te instaluar Flash Player klikoni mbi logon ketu lartë dhe bëneni download këtë player i cili mund të regulloj kompjutorin Tuaj!

1    2 PO 2 
2   Adelina Berisha
3   Adelina Ismajli
4   Adelina Thaqi
5   Adem Ramadani
6   Adrian Gaxha
7   Aferita Demaku
8   Afrim Muqiqi
9    Altuna Sejdiu
10   Alban Skenderaj
11   Alketa Vejsiu
12   Antigona Rrustemi
13   Antigona Sejdiu
14   Arta Bajrami
15   Aurora
16   Bertan Asllani
17   Big Mama
18   Bleona Qereti
19   Blero
20   Ciljeta Xhigalla
 21   Duli
 22   Dj- Blund
 23   Edona Llalloshi
 24   Elita 5
 25   Elvana Gjata
 26   Ermal Fejzullahu
 27   Etno Engjujt
 28   Gentiana Ismajli
 29   Gili
 30   Gjyste Vulaj
 31   Gresa Behluli
 32   Hana Band
 33   Hekuran Krasniqi
 34   Ilir Shaqirir
 35   Jehona Sopi
 36   Kaltrina Selimi
 37   Labi
 38   Leonora Jakupi
 39   Leonora Poloska
 40   Lori
 41   Mad Lion
 42   Mahmut Ferati
 43   Meda
 44   Mentor Kurtishi
 45   Mihrije Braha
 46   Mimoza Mustafa
 47   Motrat Mustafa
 48   Nexhat Osmani
 49   Nora Istrefi
 50   NRG Band
 51   Poni
 52   Remzije Osmani
 53   Rozani Radi
 54   Shkurte Fejza
 55   Shpat Kasapi
 56   Shyhrete Behluli
 57   Sinan Vllasaliu
 58   Sinan Hoxa
 59   Smajl Puraj
 60   Shaqir Cervadiku
 61   Soni
 62   Teuta Selimi
 63   Tingulli -3nt
 64   Vesa Luma
 65   West Side Family
 66    W.N.C
 67    Zanfina Ismajli

                                                        [Pas]


-- Send Your Massege--

Ndrysho ngjyren e Faqe s


http://top.argetohu.com/ http://www.shkupi-top.com// Qerkinaj Top List SHQIPONJA TOP LIST http://albinformatika.com/
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden